WBG i WesolInO ruszają niebawem!

 To już całkiem niedługo - 19.stycznia ruszają, po raz kolejny, nasze ulubione cykle: Wesołe Biegi Górskie oraz WesolInO, czyli treningowe zawody na orientację. W związku z tym (a także dlatego, że na WBG zapisało się już prawie sto osób), przypominamy o pewnych sprawach:

- w tym sezonie można się od razu zapisać na cały cykl. Dlatego, kiedy otworzycie formularz zgłoszeniowy, nie trzeba wpisywać się osobno na każdy z biegów - wystarczy, jeśli zrobicie to raz, a dobrze. To znaczy - zapiszecie się na wszystkie. Dotyczy to również Wesolina; oczywiście, jeśli ktoś celuje tylko w pojedyncze imprezy, może sobie je wybrać i zapisać się właśnie na nie.

- po zarejestrowaniu można opłacić wpisowe przelewem. Bedzie można to zrobić także w bazie zawodów, przed biegiem, ale po co wydłużać czas rejestracji? I tak kolejki (zwłaszcza przed pierwszym biegiem) mogą być spore... Dlatego polecamy tę formę rozliczenia. I od razu przypominamy (bo te pytania pojawiają się regularnie) - informacja o numerze konta i wysokości opłat  znajduje się w zakładce "informacje", na dole tejże zakładki. To również dotyczy zarówno WBG, jak i Wesolina.

- w ogóle polecamy uwadze stronę imprezy, zakładkę "informacje" oraz "regulamin" w szczególności. Tam można znaleźć odpowiedzi na 98% pytań, które kierowane są do organizatorów przed zawodami... 

 A tak poza tym - cieszymy się, że niebawem zobaczymy się znowu. Zabierzcie ze sobą znajomych (niech też się pomęczą) - i do zobaczenia na starcie!