Tęsknicie do wiosny?..

  Jeszcze sporo czasu, jeszcze śnieg leży - a w górach wręcz się piętrzy - ale to nie powód, by wzrokiem nie sięgnąć hen, po horyzont. Czasowy, przynajmniej. Zakładam, że całkiem sporo osób tęskni już za wiosną, za dłuższymi, cieplejszymi dniami... A skoro tęsknią za wiosną - to logiczne się wydaje, że tęsknota dotyczy także Wiosennych 360°! Czasu nie przyspieszymy, tym bardziej, że Wielki Zderzacz Hadronów przechodzi gruntowną modernizację - ale możemy dać nadzieję na szczęśliwy koniec oczekiwań. I dajemy; zapraszając na Wiosenne, które w tym roku odbędą się 6 kwietnia w Warszawie. Prawobrzeżnej, tak ściślej; dokładna lokalizacja bazy pojawi się już niebawem.

 W każdym razie - jak co roku - będa trasy piesze i rowerowe w wymiarze od 10 do 100 km. Te najdłuższe (50 km na piechotę i 100 km na rowerze) będą zaliczane do pucharowych klasyfikacji w maratonach, więc oczekujemy stawiennictwa łowców punktów. Ci, do których trafiają innego rodzaju argumenty - może sie skuszą, oglądając takie, na przykład, obrazki z pikniku, jaki się zorganizował na mecie w 2018 roku... A wszystkim, bez wyjątku, polecamy formularz zgłoszeniowy. Zgłaszać się można już, opłacać wpisowe - tym bardziej :)

Komentarze

Wiosenne 360

A można poprosić o info ile punktów będzie na danej trasie i o której będą trasy startować. Tańsze wpisowe do jutra, a brak najważniejszych informacji. Trudno podjąć decyzję.