WesolInO - po raz szósty!

 Jak co roku, zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszych zimowych, treningowych zawodach na orientację. WesolInO odbywać się będzie, jak zawsze, równolegle z Wesołymi Biegami Górskimi; można więc za jednym zamachem pobiegać sobie z mapą - i bez.

 Jest jedna, zasadnicza, zmiana w stosunku do minionych lat. Wprowadzamy jeszcze jedną kategorię rywalizacji; chodziło o to, by osoby, które potrafią nawigować - ale nie czują się na siłach, by wyruszać na trasy o długości np. 4 kilometrów - nie stały przed wyborem: trasa faworkowa czy start na długim (zbyt długim) dystansie. Chodziło głównie o osoby starsze, choć pewnie znajdą się i młodsi amatorzy tych tras. Jest to zresztą jedyna kategoria, w której nie będziemy dokonywali podziału, ze względu na płeć. Trasa "A"  - bo pod tym szyldem będzie rozgrywwana rywalizacja - jest jedna;na pozostałych (Open, B i C) będzie podział na Panie i Panów.

 Tym samym - początkujący (czyli, w 95% przypadków, dzieci) - startować będą na trasach "Open". Będą one poprowadzone wzdłuż elementów liniowych, więc nie będziemy, tym razem, wieszać faworków. Teren i nawigacja są bardzo proste, więc nawet najmlodsi i zupełnie początkujący powinni sobie poradzić...

 Tyle wstępów i opisów; zapraszamy serdecznie na zawody! Zgłoszenia już otwarte, do dzieła! 

P.S.

A w Trzech Króli, czyli 6. stycznia, zapraszamy na zupełnie dodatkowe, treningowe zawody. Nie będą wiczane do WesolInO, ale - skoro jest wolny termin... :)

Komentarze