TnCZ - odcinek pt. Las Sobieskiego

  Uprzedzając ewentualne zamiary zarządców lasów (na Śląsku i w Małopolsce zamykany jest wstęp na tereny, administrowane przez Lasy Państwowe) - proponujemy kolejne trasy, przygotowane w ramach akcji TnCZ. Tym razem będzie to Las Sobieskiego - przy czym umowne start/meta treningu zlokalizowane są po przeciwnej stronie mapy, niż podczas WesolInO. Jest zatem szansa, że - przynajmniej, dla niektórych - będzie to coś nowego.

  Trasy wyznaczone są w terenie tak, jak na Groszówce - czyli wstążkami w kolorze, zaryzykujmy tym razem taką nazwę, amarantowym. Nie ma oznaczeń kodowych - to tak, dla ułatwienia niektórym :) 

  Do wyboru są trzy możliwości:

  • A - trasa łatwa (dzieci, początkujący) - 8 PK, 2,4 km
  • B - trasa trudniejsza - 12 PK, 3,8 km
  • C - trasa najdłuższa i najbardziej wymagająca - 20 PK, 7,4 km

 Miejsce startu: 52°14'21.0"N 21°12'00.9"E

 Tym razem teren jest sprzyjający zdecydowanie szybszemu poruszaniu się, niż na Groszówce. Mocni goście - tacy, którzy solidnie trenowali do longu, czyli imprezy, przełożonej na nie wiadomo kiedy - tę najdłuższą trasę powinni pogonić poniżej 40 minut. Albo coś koło tego. Ale - zapraszamy wszystkich; także rodziców z dziećmi, dla których przewidziana jest trasa A (a potem kolejne, jeśli ktoś ma ochotę). Rzecz jasna - nie wszyscy na raz. I bez tego w lasach jest całkiem tłoczno. Szczęśliwie ten obszar ma tak skomplikowaną siatkę właśności poszczególnych framentów terenu (Lasy Państwowe, Lasy Miejskie, własnośc prywatna wreszcie) - że ewentualne embargo ze strony LP nie będzie miało szczególnie rażącej mocy.

 Dobrego trenowania!

(Pliki, oczywiście, w załącznikach)

Komentarze