Zgłoszenia
WesolInO 2020 (1. runda )
11 stycznia 2020, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  OPENK  OPENM  A  BK  BM  CK  CM

NrKat.ZawodnikZespół
1A Mieczysław ZielczyńskiA-TO-MY
2CM Jerzy AntonowiczJózefosław
3CM Zbigniew Wrzosekzbych
4CK Karolina PacekBurkina Faso MTBO Team
5CK Sylwia ŁazowskaŁaziki KInO Stowarzysze
6CM Krzysztof ŁazowskiŁaziki KInO Stowarzysze
7CM Janusz WałachowskiPUKS Nowy Dwór Mazowiecki
8BM Piotr WałachowskiLegionowo
9BK Anna OlbrychtOLBnO
10CM Janusz OlbrychtOLBnO
11CK Renata ŁaskaKInO Stowarzysze
12CM Tomasz ŁaskiKInO Stowarzysze
13CM Krzysztof PoniatowskiRGR
14A Natalia PakulskaBKS WATAHA Warszawa
15BK Mieczysława PakulskaBKS WATAHA Warszawa
16A Roman LendzioszekINDYWIDUALNIE
17CM Michał LendzioszekIndywidualnie
18CM Kamil LesiszUNTS Warszawa
19BK Julia DolińskaBKS Wataha Warszawa
20BK Zuzanna DolińskaBKS Wataha Warszawa
21BM Grzegorz DolińskiBKS Wataha Warszawa
22BM Filip JanowskiKS Spójnia
23BM Piotr JanowskiKS Spójnia
24A Joanna SałackaWarszawa
25A Barbara SałackaWarszawa
26A Bolesław SałackiWarszawa
27BK Martyna Miśkiewiczadidas Runners Warsaw
28BK Agnieszka Wojciechowiczadidas Runners Warsaw
29BK Anna BorzymBKS Wataha Warszawa
30BK Izabela BorzymBKS Wataha Warszawa
31BK Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa
32BM Marcin ParfianowiczWarszawa
33CM Mateusz MioduszewskiUKA
34A Jasia MioduszewskaFikołek Team
35A Władysław MioduszewskiKingrunner
36A Wiktor GromadzkiTEAM 360
37BK Agnieszka GrzywaczTEAM 360
38A Natalia PawilonisTEAM 360
39BM Filip MałekMała Liga XC
40BK Justyna PawilonisTEAM 360
41CM Piotr MałekMała Liga XC
42CK Justyna MałekMała Liga XC
43CM Marek KalicinskiUKA
44A Anna KalicińskaWarszawa
45CM Dariusz SokalskiKU AZS WAT Warszawa
46CM Michał PawłowskiKU AZS WAT Warszawa
47CM Sławomir KurzawińskiKU AZS WAT Warszawa
48CM Jan ZielonkaKU AZS WAT Warszawa
49CK Alicja TurczyńskaKU AZS WAT Warszawa
50BK Monika Gajda-MorawskaUNTS Warszawa
51A Antoni LendzioszekSpójnia Warszawa
52A Leszek LendzioszekSpójnia Warszawa
53OPENK Łucja LendzioszekSpójnia Warszawa
54BK Marta KasprzykUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
55CM Karol DąbrowskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
56CM Jan TywonekUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
57BK Barbara SobiepanekUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
58CK Ilona PowichrowskaUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
59A Bartłomiej MokrzanowskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
60A Piotr SipakUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
61BK Lena BorkowskaUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
62CM Mikołaj WasilewskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
63OPENM Kacper SipakUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
64BM Władysław MachowskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
65CM Maciej NowakowskiBKS Wataha Warszawa
66CK Katarzyna Sypuła-PaciorekUNTS
67OPENM Szymon PaciorekUNTS
68CM Sławomir SypułaUNTS
69BK Karina DanilukBKS Wataha
70BM Piotr DanilukBKS Wataha
71BM Federico BarboglioBKS Wataha
72BM Sebastian StempniakPogoń Marysin
73A Elżbieta KuźmaBKS Wataha Warszawa
74A Kacper KuźmaBKS Wataha Warszawa
75CM Marcin RoszkowskiZABIEGANI PO USZY
76OPENK Karolina BorejkoTiPi
77A Paulina BorejkoTiPi
78CM Krzysztof SokalskiKU AZS WAT Warszawa
79CK Jagoda FilipczakPUKS
80OPENK Zuzanna PatejkoKS Spójnia
81OPENM Jan PatejkoKS Spójnia
82BM Przemek PatejkoKS Spójnia
83CM Krzysztof LisakOtwock
84CK Katarzyna OstaszewskaWarszawa
85CK Amelia OstaszewskaWarszawa
86CM Gerard OstaszewskiWarszawa